Найкращі сайти туроператорів у Чорнобиль 2020

За допомогою сервісу Chernobyl.ua Ви зможете підібрати найкращий тур. Також вам допоможуть відгуки наших реальних клієнтів!

Оновлення на січень 2020 року

Веб-сайт туроператора Про ресурс Рейтинг Наша оцінка Перейти на сайт
Chernobyl.ua Frame
 • - наші тури на 100% легальні
 • - наші маршрути абсолютно безпечні
 • - як офіційний партнер ми можемо організувати тур навіть на завтра

5/5 stars

9.8 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua logo-1
 • - досвід екскурсій в Чорнобильську зону з 1986 року
 • - особистий досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 • - індивідуальні відвідування Зони

4.8/5 stars

9 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua logo-b4-2
 • - наші тури на 100% легальні
 • - найбільш ексклюзивні маршрути для кожного виду екскурсії

4.7/5 stars

9 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua 30-1
 • - насичена програма від професійного путівника
 • - ви відвідаєте всі основні місця зони відчуження
 • - особистий тур лише для вас та ваших родичів / друзів

4.7/5 stars

9 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua wht-2-1
 • - ми дотримуємось правил безпеки, розроблених спеціально для забруднених районів
 • - ви почуєте інформацію від очевидців подій на Чорнобильській АЕС у 1986 році
 • - ви дізнаєтеся, що таке випромінювання, де воно присутнє, коли слід остерігатися, і як захистити себе від негативних наслідків

4.6/5 stars

8 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua group-1svg
 • - супровід ліцензованого гіда по всьому маршруту
 • - індивідуальна страховка
 • - оформлення дозволів на в'їзд

4.6/5 stars

8 Наша оцінка

Перейти на сайт
Chernobyl.ua Vector
 • - безпека та комфорт
 • - якщо вам не сподобався тур, ми повернемо вам повну ціну до кінця поїздки
 • - листівки та безкоштовні квитки до Музею Чорнобиля в подарунок

4.6/5 stars

8 Наша оцінка

Перейти на сайт

Відгуки клієнтів наших партнерів

Chernobyl.ua ellipse-3

Павло

Вчора 21.01.2020 був на екскурсії в Чорнобилі. Дуже пізнавально, інформативно. Дякую Kava.ua за крутий тур

Chernobyl.ua ellipse-4

Гладіс

За допомогою цього сайту змогла підібрати крутий подарунок. Друзям сподобалося, отримали незабутні враження. Рекомендую.

Chernobyl.ua ellipse-2-2

Джек

Спасибі Chernobyl.ua і Chernobylzone. Все на найвищому рівні. Рекомендую.

Chernobyl.ua Annie

Енні

Класний ресурс. Я змогла легко підібрати відмінну екскурсію. Рекомендую всім.

Факти

Chernobyl.ua 250px-plutonium3

Повний розпад останнього радіоактивного елемента на забруднених територіях (плутоній-239) до стану природного матеріалу відбудеться у 26486 році (через 24500 років після аварії).

Chernobyl.ua 1378285561_1810463289

Гриби, кмин, деякі лісові ягоди (наприклад, чорниця) поглинають радіацію в найбільшій мірі. Слід бути особливо обережними з цими продуктами харчування.

Chernobyl.ua image-20

Радіація не поширюється рівномірно навколо ЧАЕС, а осідає острівцями. Деякі ділянки в 10-кілометровій зоні в десятки разів небезпечніші, ніж територія, прилегла до АЕС.

Chernobyl.ua images

За різними джерелами, в ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС взяли участь від 600 до 800 тисяч людей з усього СРСР.
Від наслідків вибуху загинуло від 4 000 до 10 000 людей. Понад 70 тисяч з них стали інвалідами.

Chernobyl.ua image-14

Витік радіації від вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобиля прирівнюється до вибуху 500 атомних бомб, скинутих на Хіросіму в 1945 році.

Chernobyl.ua Rectangle-49

Внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року четвертий ядерний реактор станції був повністю знищений, 97% радіоактивного ядерного палива викинулося в атмосферу.

Тут ви можете залишити відгук про наш ресурс

ГРУПОВИЙ ЧИ ПРИВАТНИЙ ТУР?

Груповий формат екскурсії підійде для тих, хто хотів би подивитися все швидко, інформативно й цікаво. Для фанатів Зони відчуження краще підійде приватний тур – ви побачите більше, у зв’язку з гнучкістю пересування по локаціях і персонального підходу гідів.

ГРУПОВІ ПОЇЗДКИ В ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ І ПРИП’ЯТЬ

Групові (планові) виїзди в Прип’ять та Чорнобильську зону відчуження проводяться кілька разів на місяць. Їх мета – здешевити відвідування Чорнобильської зони для людей, які їдуть в поодинці, або ж невеликими групами, зібравши їх в одному автобусі. Це основна відмінність від екскурсії на замовлення.

Для участі в плановому виїзді необхідно: мінімум за 10 робочих днів до виїзду, подати заявку для оформлення дозволу в’їзду в Зону, прибути в точку збору без запізнення, одягнувшись в закритий одяг, взявши з собою паспорт. Після посадки в автобус, відбувається інструктаж з правил перебування в Зоні, перегляд фільму. Після паспортного контролю на КПП, починається екскурсія з відвідуванням Чорнобильської АЕС і Саркофага, міст: Прип’ять, Чорнобиль та занедбаних сіл.

ОДНОДЕННА ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ В ЧОРНОБИЛЬ

Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП “Дитятки”, перевірка паспортних документів.

Огляд покинутого села Залісся.

Відвідування міста Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал “Тим, хто врятував світ” біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії.

Перетин кордону 10-кілометрової зони через КПП “Лелів”.

Відвідування території ЗГРЛС “Дуга – 1” (“Чорнобиль-2”), огляд 150-метрової антени загоризонтного стеження.

Село Копачі, майже повністю зарите під землю після аварії, відвідування вцілілого дитячого садка.

Фотостоп по дорозі до Чорнобильської АЕС, напроти недобудованих 5-го і 6-го енергоблоків станції та сховища відпрацьованих ядерних відходів.

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, годування сомів (в теплу пору року), оглядовий майданчик НБК “Арка” (“саркофагу”).

Територія колишнього “рудого лісу” та стела “Прип’ять”.

Піша прогулянка по місту Прип’ять. Велика група зазвичай розбивається на 2 підгрупи, кожна з яких слід за своїм маршрутом. Всі вони охоплюють найбільш відомі об’єкти міста-примари: ДК “Енергетик”, парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр “Прометей”, дитячий сад, школа, басейн “Лазурний”, міська пристань, готель “Полісся”, міліція, пожежна частина, лікарня, куди доставляли перших постраждалих від аварії, житлові будинки (список об’єктів може змінюватися в залежності від їх доступності та погодних умов).

Повернення до Чорнобиля, дозконтроль на КПП “Лелів” та смачний обід з привізних продуктів в чорнобильській їдальні №19 (ЧАЕС) (за бажанням, 170 гривень).

Дозконтроль на виїзді із Зони відчуження на КПП “Дитятки”.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ В ПРИП’ЯТЬ І ЧОРНОБИЛЬ

Якщо ви уникаєте компанії випадкових попутників і любите подорожувати наодинці, або з друзями, тоді ми організуємо тур спеціально для вас. Ви можете замовити екскурсію в Зону відчуження для себе або групи своїх друзів/колег в найбільш зручний для вас час.

Ви зможете також вибрати місця, які хочете відвідати, і наші партнери запропонують вам найбільш цікаві та раціональні варіанти маршруту.

У поїздці вас будуть супроводжувати професійний гід, співробітник Зони, при необхідності перекладач.

За додаткову плату ви можете замовити смачний і екологічно чистий обід з 3-х страв в Чорнобильській їдальні.

НАСКІЛЬКИ НЕБЕЗПЕЧНО ВІДВІДУВАННЯ ЧОРНОБИЛЯ?

За день екскурсії ви отримаєте дозу опромінення, рівну одному польоту в літаку. Це в 3600 разів менше, ніж при проходженні комп’ютерної томографії всього тіла. До того ж, ми проводимо тури тільки по безпечним туристичним маршрутам.

ЯКА ВІДСТАНЬ ВІД КИЄВА ДО ЧОРНОБИЛЯ?

Міста Київ і Чорнобиль розділяє дорога довжиною майже в 150 кілометрів. Поїздка в Зону відчуження стартує з Києва – їхати орієнтовно дві години.

Я ХОЧУ ПОЇХАТИ НА ЕКСКУРСІЮ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Вам необхідно визначитися із бажаною датою та типом екскурсії, після чого потрібно відправити заявку на участь. Дочекатися дати екскурсії та прибути до місця зустрічі без запізнення.

ЗІ СКІЛЬКОХ РОКІВ МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ЗОНУ?

За законами України, відвідувати Чорнобильську зону відчуження можна з 18 років. Нотаріально завірена згода батьків або їх присутність в поїздці ситуації не змінює.

ЯКИЙ ПАСПОРТ ПОТРІБЕН ДЛЯ ЕКСКУРСІЇ – ЦИВІЛЬНИЙ АБО ЗАКОРДОННИЙ?

Для реєстрації в групі підходять обидва паспорти. Головне, щоб той паспорт, який ви вказали в заявці, був з вами при проходженні контрольно-пропускних пунктів Зони. З 1 березня 2015 для в’їзду в Україну росіянам необхідно мати при собі закордонний паспорт. Віза не потрібна.

ЧИ МОЖНА НЕЛЕГАЛЬНО ВІДВІДАТИ ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ?

Спробувати можна. Тільки враховуйте, що ви будете нести відповідальність перед законом України. Крім того, нелегальні екскурсії можуть бути вкрай небезпечними для вашого здоров’я. Лише досвідчені гіди можуть провести тур по чистим туристичним маршрутам.

ЧИ МОЖЕ ПОЇЗДКА СКАСУВАТИСЯ?

Скасування поїздок може мати місце тільки у разі форс-мажору (як то: погодні умови, при яких фізично немає можливості дістатися в Зону, в разі аварій або дії органів державної влади, що роблять виїзд неможливим і т.д.).

На практиці тільки одного разу було скасування поїздки – 26 грудня 2012 року, коли в Зоні відчуження вперше з моменту аварії було введено надзвичайний стан через обрив ЛЕП та снігових заметів. Проводилася екстрена евакуація працівників Зони відчуження. Туристів, звичайно ж, не пускали. Гроші туристам були повернуті, а ті, хто переніс поїздку – отримали бонуси.

ЯКУ ПОРУ РОКУ КРАЩЕ ОБРАТИ ДЛЯ ТУРУ ПО ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ?

Команда Chernobyl.ua рекомендує весну та осінь. Але, в будь-який сезон, як взимку, так і влітку, Зона відчуження має свою особливу атмосферу.

Тури в Чорнобильську зону відчуження відбуваються цілорічно, погода не впливає на проведення турів.

ЧИ МОЖУ Я ПОТРАПИТИ В ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ САМОСТІЙНО?

Чорнобильська зона відчуження – режимна територія, відвідування дозволено тільки в присутності спеціального супроводжуючого і наявності програми відвідування.

Нелегальне проникнення на територію Зони відчуження тягне за собою кримінальну та адміністративну відповідальність.